Верижно - 4 автомобили во Ѓорче вечерва

Верижен судар меѓу четири возила се случи вечерва околу 21 часот на главната улица во скопската населба „Ѓорче Патров".

На местото на сообраќајката пристигнато е возило на Брза помош, но засега не се знае дали има повредени лица.

Фото: Архива

Поврзани

Најнови вести

Коментари