Страотни снимки од забиеното БМВ под старата стоковна „Мост“ (ФОТО+ВИДЕО)

Возило марка БМВ вечерва удрило во метален столб под старата стоковна куќа „Мост" во Скопје.

Засега нема пријавено повредени, велат од МВР.

Поради тоа дел од сообраќајот се пренасочува, но се очекува за кратко време да биде нормализиран, велат од МВР.

ФОТО и ВИДЕО: 24инфо.мк

Поврзани

Најнови вести

Коментари