Со боксови си кажале кој лошо вози во Аеродром

Тепачка меѓу 47- годишниот М.К и 46- годишниот Б.М , двајцата од Скопје, се случила во Аеродром поради несогласување во сообраќајот.

Тепачката се случила на крстосницата од булеварот „3. Македонска Бригата" со улица „12. Македонска Бригада.

МВР презема мерки за расчистување на случајот.

Поврзани

Најнови вести

Коментари