Се здробија на раскрсницата на Илинденска со Ленинова (ФОТО)

Вечерва тешка сообракајќа на Бул. Илинденска близу Владата на Р.М, пишува порталот 24 инфо.

Како што пишува порталот репортерот на 24 инфо е на лице место , каде има повредени лица кои се пренесени итно во болница, а се уште не е се пристигнати екипи од страна на МВР.

Нови детали наскоро.

Поврзани

Најнови вести

Коментари