Маж се самоубил со ловечка пушка

Вчера околу 7:30 часот во с. Таор, Скопско, во една од собите во куќата каде што живеел И.Б.(26) извршил самоубиство со ловечка пушка.

Извршен е увид на местото на настанот. По наредба на Јавен обвинител, телото на починатиот е предадено на Институтот за судска медицина за обдукција.

извор: Makfax

Поврзани

Најнови вести

Коментари