Маж физички нападнат од три непознати лица

Четириесет и тригодишниот Ш.С. бил физички нападнат на улица „Кеј 13-ти Ноември“, од страна на три непознати лица, со повеќе удари со  тупаници во пределот на лицето и телото.

Притоа, тој се здобил со видливи повреди во пределот на главата и скршен заб на горната вилица.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

извор: Makfax

Поврзани

Најнови вести

Коментари