Пејачката Јелена Карлеуша денеска присуствуваше на снимањето ма „Ѕвездите на Гранд“. Ова е нејзино прво појавување во медиумите после смрта на нејзината мајка Дивна Карлеуша.

Поп дивата откако почина нејзината мајка донесе одулука неколку месеци да се повлече од медиумите, меѓутоа директорот на Гранд ја натера да се врати што побрзо.

Таа денеска пристигна на снимањето каде што ја пречекаат претставници на седмата сила.

Инаку, пејачката ја тргна црнината, а пристигна во атрактивен црно-бел фустан со бели цизми, а исто така сите забележаа дека пејачката изгубила и неколку килограми.

Видеото можете да го погледнете Тука

Извор: Ало.рс

1
loading...

Најчитани вести