Вечерва во 18:30 часот на телевизијата Канал 5 во емисијата „Само вистина“ ќе им ТВ дуел помеѓу лидерот на СДСМ и премиер, Зоран Заев и лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, информираа од телевизијата.

9
loading...

Најчитани вести