Идната снаа на пејачката Цеца Ражнатовиќ денеска наполни 23 години, а по тој повод свршеницата на Вељко Ражнатовиќ доби неочекувано изненадување.

Имено во домот на Цеца Богдана Родиќ беше пријатно изненадена откако нејзината свекрва и приреди несекојдневно изненадување.

Цеца ја изненади Богдана со роденденска торта, а целата дневна соба беше украсена со роденденски балони.

Фановите веднаш го забележаа луксузот во кој ужива пејачката, а беа и изненадени од нивниот однос, погдленете.

Најчитани вести