Пејачката Ана Бебиќ долги години беше далеку од очите на јавноста иако нејзината кариера започна да и оди во нагорна линија откако се прослави во музичкото шоу „Операција Триумф“.

Имено таа се повлекла во јавноста поради раскинувањето со своето момче, композиторот Филип Милетиќ, а потоа повторно се заљуби, па се омажи и роди дете.

 

Таа денес изгледа поубаво од кога било, а комплиментите на нејзина сметка од страна на фановите се само позитивни, а открива и еден непознат детаљ за јавноста од минатото.

Порано сакав да експериментирам со косата, па бев розова, небесно плава, црна, кафена, шатирана, па дури едно време имав и машка кратка коса, а во средно училиште бев и ќелава, вели Ана Бибиќ за српски „Стори“.

1
loading...

Најчитани вести