Босанскиот фудбалер Огнен Врањеш, познат по порно аферата со српската пејачка Јелена Карлеуша не мирува, веднаш реагирал на експлицитното видео на пејачката Дара Бубамара.

Се појавија пораки меѓу фудбалерот и пејачката.

Врањеш откако го видел експлицитното видео на пејачката и испратил порака на Дара со следнава содржина:

-Мислев дека подобро пу..ш!!!

-Погледнете го овој! Класичен Индијанец, одговорила Дара на Инстаграм и ја објавила неговата непристојна порака.

Популарната пејачка веднаш јавно ја објавила нивната преписка нарекувајќи го Врањеш Индијанец.

2
loading...

Најчитани вести