Карлеуша не мирува ни на одмор.! И баш кога можеби помисливте дека пејачката повеќе нема со што да  изненади, таа најде начин.

Јелена (42) деновиве со семејството е на Копаоник, каде ужива во снегот. Но не ужива сама, зашто подготви изненадување и за очите и на своите фанови. 

Имено, Јелена направи нова фотосесија и тоа само во долна облека и на снег. Облечена во топ и гаќички, Јелена на фотките го има „клучниот детаљ“ топли чизми од брендот Фенди, а нив ги искомбинирала со идентична лента за на главата, а секако тука е и штицата за бордање.