Сопругата на Мауро Икарди, Ванда Нара, преку своите објави често станува главна личност на социјалните мрежи. Убавицата, која е и агент на напаѓачот на ПСЖ, не се двоуми да ги разоткрие своите бомбастични облини.

Ванда неодамна се врати во Аргентина, каде поминува извесно време со своето семејство. Сепак, таа не можеше а да не ги израдува нејзините фанови на социјалните мрежи. Овој пат Ванда избра да позира целосно гола на коњ.

„Силен чекор“, напиша 33-годишната под објавата на „Инстаграм“. Нормално фотографијата доби многу лајкови од следбениците на Ванда, кои веќе се навикнати на вакви фотографии.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)