Минатиот викенд во Лас Вегас е одржан боречки спектакл. Приредбата требало да ја предводат Куртис Блејдс и Дерик Луис, но се пропаднало затоа што Блејд бил позитивен на корона.

Во главната програма се одиграла женската борба меѓу Норма Думон Вијана и Ешли Еванс Смит. Бразилката Вијана ја однела победата, а еден детаљ го одбележал мечот. 

Вијана била во "mount" позиција кога градите и лизнале од градникот, а судијата без многу размислување пришол и ги вратил работите на место. Гестот наиде на воодушевување кај публиката и гледачите.