Скандалозно однесување на глумицата!

Глумицата Слобода Мичаловиќ е во центар на јавноста после скандалот за кој брујат социјалните мрежи. Таа шетајќи го своето милениче, застанала во мометнт кога поминувало кола, а потоа го шутнала кучето да му даде до знаење дека треба да тргне.

Вакви реакции Слобода не покажувале предходно, и нејзините фанови се зачудиле за таквото однесување на популарната глумица.

Мичаловиќ нема обичај по пат на Инстагргам да се огласува и да демантира разни наводи и прозивки, но овој пат одлучила да се огласи.

Глумицата судејќи по се ја вознемириле коментарите на одредени корисници на социјалните мрежи на конто на инцидентот кој се случил, па отворено им се обратила.

- Незнам зошто некои луѓе мислат дека сакам да го слушнам нивното мислење кога не знам ни кои се и дали нивното мислење има тежина. Затоа ве молам да ме отпратите пред да ве блокирам – напишала Слобода.

Најчитани вести