Сораја Вучелиќ го прослави својот роденден пред неколку дена, каде скапоцените подароци не изостанаа. Се зборуваше дека таа добила подароци вредни над 300.000 евра.

Па веројатно затоа славеничката атмосфера сè уште е присутна кај госпоѓа Мејсон.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

Сораја ги воодушеви своите следбеници, особено машкиот пол, откако на Инстаграм сподели видео во кое маѓепсано игра со колковите и се обвива околу својата пријателка.

По тој повод, Сораја ја покажа својата црна долна облека, додека русокосата и се вртеше во скутот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

Најчитани вести