Поп ѕвездата Јелена Карлеуша (42) покажа како изгледа кога е сама дома, а поради нејзиниот с*кси стајлинг нема никој кој не би и правел друштво.

Јелена позира на терасата од нејзиниот нов дом на Дедиње, а облечена е во с*кси, црна долна облека и црвено палто. Чипканиот градник и гаќичките не оставија никого рамнодушен, а Јелена за многумина го „загреа“ овој студен ден.

- Сама во куќата. Издание Препи*кетина - напиша пејачката во описот на фотографиите кои имаа околу 50 000 лајкови за помалку од еден час.

Карлеуша доби бројни комплименти за нејзиниот изглед и како нема кога изгледа совршено, а во оваа прилика ги истакна и атрибутите.

Имајќи предвид дека таа е вистинска бомба кога е сама дома, многумина се прашуваат како изгледа кога е сама дома со сопругот, фудбалерот Душко Тошиќ.

Најчитани вести