Тинејџерка откри како се сокрила во автомобил, со цел да ја фати нејзината пријателка, која се обидувала да спие со нејзиното момче.

Осумнаесет-годишната Саманта Гривалски, од Мичиген, била очајна кога дознала дека една од нејзините пријателки испраќала заводливи пораки на нејзиното момче Џејкоб.

 Но, таа му испратила порака на нејзиното момче да ја собере со неговиот автомобил тоа било капката што ја прелееала чашата.

Заедно со нејзиното момче, Саманта смислила план за да се скрие во автомобилот за да дознае дали нејзининатта пријателка ќе го направи недозволениот потег кон Џејкоб.

Додека таа се сокрила во багажникот, нејзината пријателка влегла во автомобилот и бидејќи, според Саманта, таа звучела пијано, но потоа дознала дека намерно така глумела за полесно да дојде до целта.

- Немаш идеја колку долго сакам да спијам со тебе! – рекла нејзината пријателка на нејзиното момче, а тој продолжил со прашање „Што друго?“ Таа му кажала се што би сакала да направат, а кога тој, наводно, излегол да земе кондоми го отворил багажникот, од кој се појавила Саманта.

- Беше смешно. Изгледаше како нејзиното куче штотуку да беше прегазено на улица. Таа беше во состојба на шок што стивна штом и се обратив со насмевка. Таа само ми рече: "Здраво, Саманта" - се сеќава Саманта која напомена дека нејзината пријателка веќе понала да се соблекува кога тој наводно барал кондоми.

Џејкоб потоа ги одвел на вечера каде Саманта и одржаа лекција на својата пријателка.

- Што правиш е одвратно.  Ние сме во сериозна врскаи твоите инстинкти и желби не се поважни од твоите пријателки, порачала Саманта.

Најчитани вести