Не е реално колку е моќна

Фолк дивата Цеца Ражнатовиќ пред 15 години позирала за најпознатиот магазин за “Плејбој“.

Иако не се соблекла до гола кожа, како тоа се случува кога е во прашање ова списание, фотографиите биле подеднакво провокативни.

Во r'n'b (“смел“) фазон, со бунда и кали, Цеца потсетувала на Џенифер Лопез, а на главата носела качкет и натпис “богата“.

Тоа издание на “Плејбој“ имало, очекувано, многу поголем тираж од вообичаениот.

Нејзината ќерка Анастасија неодамна изјавила во едно интервју дека таа би направила исто што и нејзината мајка, но под услов да не биде гола, туку и таа да биде во бикини и се*си како Цеца.

Најчитани вести