Пејачката која многу рано ја започнала кариерата, објавила куса снимка од период кога имала 17 години.

Јелена Карлеуша обично ги одушевува своите следбеници на Инстаграм со провокативни фотографии, но овој пат се одлучила за нешто сосема поразлично.

Имено, таа поделила снимка од почетокот на својата кариера, кога имала 17 години, на која игра и се насмевнува, а ако ги прашате нејзините следбеници многумина за нив и не е многу променета.

- Била убава, но убава е и сега, реално ништо не се сменило, но сега во склад со годините малку е поразличен look, овде таа е дете – гласел еден од коментарите.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Baby JK (17)

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Најчитани вести