За разлика од вчерашното пристојно издание, Јелена Карлеуша на денешното снимање на Ѕвездите на Гранд се појавила во убиствена комбинација и без гаќички. И тоа е јасно како ден, зашто под црното мини фустанче со длабоки изрези на колковите, нема услови за долна облека без истата да се види. 

Околу половината Карлеуша носела црн ремен, а на нозете куси тренди кожени чизмички.

И доста е со описот, зашто и онака после овие фотки тешко дека некој ќе прочита што сме напишале.  

Најчитани вести