Американка, која работи како модел, го прифатила трендот од ТикТок и решила да ги снима изразите од лицата на мажите кои и зјапат во задникот додека поминува покрај нив. Алексис Морган го ставила мобилниот во задниот џеб од панталоните и ја запалила камерата. Сакала да ги сними мажите додека ја гледаат одзади.

Оваа 24-годишна девојка од Мајами на Флорида со својот експеримент ги „издала“ ѕиркачите, но и нивните урнебесни реакции. Некои се вртеле за подобро да ја видат, додека некои само кимале со главите во знак на одобрување. Еден фраер дури и клекнал за подобро да ја види, а двајца кои јаделе додека поминувала покрај нив не можеле да ги затворат устите. 

Видеото ги воодушевило нејзините следбеници, а за тоа доволно зборува бројот на „лајкови“. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Which reaction was your fav? 👀 @alexasmorgantv

A post shared by Alexas Morgan ❣️ (@alexas.morgan) on

Најчитани вести