Лепа Брена моментално се наоѓа на Флорида, од каде објави видео на кое на своите следбеници на Инстаграм им покажа како ужива. 

Имено, од терасата го снимила фантастичниот поглед, во кој ужива. 

Инаку, Брена неодамна ги посети и Италија и Монако, а престојуваше и во Црна Гора и Хрватска. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Positano🥰❤️👍💋😃 #positano #limuncelo #staypositive #hajdedasevolimo

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Најчитани вести