Пејачката неодамна сподели неколку фотографии со нејзините со следбениците, каде се појавува облечена во краток фустан.

Дуа Липа знае како да ги испровоцира нејзините фанови од машката популација доволно за да не дозволи да ги тргнат очите од нејзиниот профил на Инстаграм.

Дуа е позната по својот посебен вкус кога станува збор за модата, а и овој пат се појави во уникатно издание.

Најчитани вести