Пејачката Милица Павловиќ важи за една од најпопуларни и најплатени пејачки, а тоа го докажува и една видео снимка кој осамнала на социјалните мрежи.

Имено, Милица пеела на една свадба во Белград, а снимката од тој настан е објавен на Инстаграм, каде што се гледа раката на пејачката полна со пари што ги добивала како бакшиш.

Кога Милица го запела големиот хит од Ана Бекута “Имам еден живот“, пари почнале да стигаат од сите старни, а за оваа снимка зборуваат сите.

Еве како изгледало тоа...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

‘Od tebe mi nista nije ostalo.’ #milicapavlovic #anabela

A post shared by Milica Pavlovic (@milicapavlovic__star) on

Најчитани вести