Адвокатката, Редона Кочи е позната како една од најсексапилните жени во Албанија.

Неодамна, Редона го запали инстаграмот објавувајќи провокативно видео.

Таа позираше гола лежејќи во када, која е исполнета со вода и покриена со многу рози.

Во еден момент додека правеше заводливи потези, сексапилната адвокатка ги извади своите бомбастични гради од водата што ги покриваше со нејзините раце, не оставајќи простор за имагинација.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🥀

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap 👻 Redona (@redona_koci) on

Најчитани вести