Таа има милиони следбеници на Инстаграм благодарение на нејзините фотографии.

И така, Деми Роуз во неделата се појави како позира по костими за капење на Малдивите.

Избраните парчиња облека на британската манекенка овој пат и ги покрија рацете, но речиси целосно и ги отркија интимните делови од нејзиното тело.

Најчитани вести