Шпекулациите за врската меѓу младата германска манекенка, Никол Потуралски и актерот Бред Пит доби ново продолжение.

Странските медиуми пренесуваат дека Никол е бремена, а актерот наводно по седми пат ќе стане татко.

„Двајцата се возбудени, иако Бред на почетокот беше малку шокиран и збунет“, рекол извор близок на парот.

Се шпекулира дека Никол е во третиот месец од бременоста и дека напролет треба да се породи.

„Нивната врска и однос многу се развија. Не планираа бебе, но, се случи, па сега се во слатко исчекување. Двајцата сакаат девојче, особено Никол, која веќе има син“, рекол изворот, а парот не коментирал на оваа тема.

Ниту Анџелина Џоли не ги искоментирала гласините, но со оглед дека официјалнно уште е во брак со Бред, оваа вест нема добро да ја поднесе.

Најчитани вести