Пејачката Милица Тодоровиќ изненади со нова фотографија на социјалната мрежа Инстаграм.

Имено, таа позираше без горниот дел од костимот за капење, додека видлив беше само нејзиниот долен дел.

Сепак на фотографијата која таа ја објави додека ги држи градите цврсто со рацете нејзиниот задник доаѓа во преден план, а ваквиот потег на пејачката особено се допадна на нејзините машки фанови.  

По оваа фотографија, социјалните мрежи полудеа од коментари

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🛥🌊🌞 @yoa_swimwear #milicatodorovic

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

Најчитани вести