Сандра Африка неодамна на својот профил на Инстаграм објави фотографија во костим за капење, а сега се појави со него во шоуто на Огњен Амиџиќ.

„Многу необичен корсет“, рече Огњен додека Сандра одговори:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🦋🍓🍭🍬

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

„Ова може да послужи како костим за капење, но јас го користам и со јакна“, рече таа, а Огњен ја праша дали можеби не мислела дека ќе плива во шоуто, па така се облекла.

„Можеби си помисли дека ќе има пливање во шоуто“, ја праша тој.

Најчитани вести