Пејачката Марија Шерифовиќ објавила фотографија на својот Инстаграм профил и ја покажала на сите својата поубава половина.

Имено Марија го сликала куферот, шегувајќи се напишала:

“Мојата поубава половина и јас“, напишала таа.