Еве што и следува

Пејачката Марија Шерифовиќ моментално е во Америка, попрецизно во Калифорнија. Таа како и секогаш доста е активна на социјалната мрежа Инстаграм и често користи прилика да се обрати на своите следбеници.

Марија во своето утринско обраќање му се обратила на директорот на Гранд Саша Поповиќ на кого му рекла дека ќе мора да си најде нов член во жирито.

- Во оваа прилика би сакала да ги поздравам сите, да ги известам дека највероватно следи карантин откако ќе се враќање дома, ПЦР тестови и да го известам Саша Поповиќ дека остана без член во жирито – рекла Марија на шега.

Најчитани вести