Ќерката на фолк дивата Цеца Ражнатовиќ, Aнастасија после бурниот период за нејзиното семејство кога прво се израдуваа на внукот, малиот Жељко, а потоа беа во страв од коронавирусот на кој позитивни беа Цеца и Вељко, сега реши малку да избега и да одмори од се.

Анастасија замина на море од каде што ги „почести“ своите следбеници на Инстаграм со нова фотографија, на која посилниот пол не остана рамнодушен.

Ќерката на Цеца позираше во костум за капење на плажа во кој покажа колку прекрасно изгледа, а веднаш следуваа комплименти од сите страни.

- Ти си нереална,  девојче каков струк имаш, грмиш - ова се само неколку од позитивните коментари кои ги доби Анастасија

Најчитани вести