Популарната пејачка Јелена Карлеуша деновиве се врати од Турција, каде заедно со нејзините ќерки Ника и Атина одмораше во луксузен ресорт. Карлеуша за време на одморот не пропушташе ден а да не ги изненади нејзините следбеници на Инстаграм со провокативни фотографии каде до израз доаѓаа нејзините атрибути.

Секој ден нов подарок за фановите, разголена Карлеуша во различно бикини.

Навиката на објавување разголени фотографии и остана и по враќањето па од Белград о базен повторно ги почасти фановите.

Овојпат, таа се пофали со плетено минијатурно бикини со кое позираше пред нејзината вила во Дедиње, Белград

Најчитани вести