Пејачката Тијана Милентијевиќ, неодамна снимила хит “Жена од султан“ која со недели е на сите пот листи во регионот. За да го промовира овој хит, гостувала во емисијата “Амиџи шоу“.

За оваа прилика облекла син сатенски фустан кој ги нагласува нејзините облини. Пејачката е позната по својот атрактивен изглед. Тијана не крие дека вградила силикони во градите за да биде задоволна од својот физички изгред. За време на изведување на песната “Жена од султан“,

Тијана доживеала незгода. Додека играла и се препуштила на песната, нејзините гради виреле од фустанот. Таа забележала што се случува па збунето погледала околу себе барајќи со поглед потврда од блиски луѓе дали камерата го забележала овој момент. Но камерата се снимила, а веќе со денови на социјалните мрежи се коментира овој нејзин блам.

Најчитани вести