Пејачката Теа Таировиќ откако зачекори на сцената на „Гранд“ продукција како дел од „Ѕвездите на Гранд“, се смета за една од најатрактивните женски пејачки во Србија, а нејзиниот задник честопати ги добива епитетите за најдобар.

Пејачката се расоблече во костим за капење, ја покажа својата позадина и ги фрли мажите во транс со своето секси тело.

Ова беше проследено со лавина на лајкови и коментари на социјалните мрежи.

Ми се допаѓаат луѓето што озборуваат зад грб… Токму таму припаѓаат… Зад мојот грб – порача атрактивната пејачка со фотографија.

„Убав задник“, Совршена си“, „Убава“ – беа само неколку од многуте коментари на Инстаграм, а повеќето се однесуваа на нејзината бујна задница.

Најчитани вести