Јелена Карлеуша (41) последните неколку дена ужива во Турција со ќерките. На Инстаграм кој ја следат повеќе од два милиони луѓе, секојдневно споделува разголени слики и снимки, што од плажа, што од базен.

Освен што позира во минијатурен костим за капење, Јелена сега отишла чекор понатаму. Се соблекла во топлес и рипнала базен. На тој начин им посакала на пријателите добро утро.

Бидејќите фотографиите се експлицитни, многу пријатели ги коментираат нејзините облини.

Неодамна ја “нападнале“ дека има силикони во задникот и дека цела е ‘пластична’.

- Не немам лажен задник, како што многумина велат. Имам само преубав дебел балканаски задник со масен целулит. Но ако вие знаете подобро од мене, што да ви кажам, им откачила пејачката.

Најчитани вести