Старлетата откако претходно уживаше на бреговите во Црна Гора сега се реши да замине подалеку и моментално престојува на Азурниот брег, а судејќи според нејзините објави на социјалните мрежи таа навистина ужива во луксузот.

Нејзината последна фотографија во која ги истакна големите гради собра неколку илјади лајкови и стотици коментари веднаш по објавувањето.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🧜‍♀️

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

 

Најчитани вести