Освен егзотичните плажи на кои уживаат популарните лица, пејачките и актерките решија да се пофалат и со витката линија, облини и да покажат дека тренирале и во тек на карантинот за да бидат подготвени за фото-сесија на Инстаграм.

Николија Јовановиќ традиционално ужива во Грција, каде што со ќерката и парнерот Релја Поповиќ ужива во сонцето.

Таа облече бикини од виолетова боја. Николија најпрво акцент стави на градите, додека правеше селфи на плажа, а потоа Релја ја сликаше од зад грб во природа и така го истакна задникот.

Најчитани вести