Дара Бумабара за време на летните горештини се разладува во Хрватска и нормално тоа не може да помине без многу разголени објави на Инстаграм.

Пејачката најпрво со неколку речиси голи фотографии ги провоцираше своите фанови, а потоа и ја покажа тетоважата која е премногу емотивна за неа.

 

Пред речиси 9 години, Дара Бубамара ја загуби својата мајка Милица Аџиќ, на која и беше исклучително приврзана, а неодамна и ја посвети тетоважата на неа.

Имено, Дара никогаш јавно не ја покажа својата тетоважа, а сега за прв пат покажа како изгледа.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија од хрватското крајбрежје и ја сподели со своите следбеници.

Најчитани вести