Популарната пејачка и старлета Сандра Африка секогаш знаела како да го привлече вниманието на јавноста и медиумите и истото да трае со денови.  Сандра Африка во јавноста стана повеќе позната по с*кс скандалите и афери, наместо пеењето, но пред се повеќе се разголува отколку што пее.

Токму затоа таа со нејзините последни објави на социјалните мрежи се реши да ги остави машките без здив.

Пејачката на Инстаграм ги поздрави своите следбеници со жешки фотографии  на кои ужива во базенот.

Никој не остана имун на оваа сценаа коментарите летаа од сите страни.

Најчитани вести