Коментарите под фотографиите на Ана Николиќ веќе со месеци се поделени поради нејзиното драстично ослабување.

Така беше и овој пат кога пејачката Ана Николиќ сподели нова фотографија на Инстаграм на која носеше кратко фустанче од кое и излегуваше задникот.

-Ах душо драга…па што ти се случило? На првата слика дефинитивно се гледа како задникот ти е млитав. Супер си ослабела, сите го видовме тоа, но мораш ли и задникот да ни го буташ под нос? Е само дел од коментарите под фотографијата на пејачката.

По ова следувало и одговор од друг фан на пејачката.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌸

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

-Ана нека си ти жива и здрава и задоволна личност, останатите кои го коментираат нејзиниот изглед нека земат убаво огледало и нека го прашаат колку им треба вишок или помалку килограми, ако тоа ви е најважно во животот. Битно е да се сакате себе си какви и да сте и да го живеете животот, пишува во другиот коментар за поддршка на Ана.

Најчитани вести