Францускиот фудбалер Адил Рами на своите соиграчи во соблекувалната им раскажал низа пикантерии за поранешната девојка Памела Андресон, односно открила низа детали од спалната соба. 

„Рами ни раскажа многу интересни работи за Памела. Се разбира, сите не интересираше каква е в кревет. Рече дека е најдобрата жена со која вил, но и дека имаче односи и до 12 пати во една вечер“, раскажал Александар Кокорин, соиграч на Рами. 

Најчитани вести