Пејачката Сандра Африка повторно ги мрдна мажите со  жешко издание на Инстаграм. Сандра објави фотографии како позира во костим за капење и се чини дека ова е најжешкото нејзино издание досега.

Од нејзиното провокативно издание никој не остана имун, па добри бројни позитивни коментари.

„Леле, направи?“, „Стануваш се подобра и подобра“, се само некои од коментарите на мажите под фотографијата.

За потсетување  Сандра Африка претходно се најде во скандал, според кој нејзини голи фотографии се појавија на Интерет на кои наводно се прикажани таа и нејзиното момче Владимир Волков.

Сепак, Сандра не придаде важност на сето тоа па кратко одговори:

- Јас секогаш имам коментар. На сликата не сме ние.

Најчитани вести