Георгина Родригез, избраничката на еден од најдобрите фудбалери, Кристијано Роналдо, уште еднаш ги полуде мажите на социјалните мрежи.

На Георгина веќе и прерасна во навика секојдневно да објавува провокативни фотографии на кои и самиот Роналдо не знае како да реагира, па така се случи и овој пат.

Атрактивната шпанска манекенка ја собра својата екипа започна да вежба, но не би била Георгина доколку не го истакнеше задникот во преден план.

Подобрата половина на Роналдо прво реши малку да „тверка“,па затоа и почнаа да летаат голем број позитивни коментари на Инстаграм.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@ivana_rh @julia_mmsalmean @ivvgar @sofia.mff @georginagio

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Најчитани вести