Пејачката Катарина Каја Остојиќ се пофали дека престанала да консумира цигари пред шест месеци, а благодарение на тоа успеала не само да живее здрав живот, туку и да заштеди дури 1.200 евра.

Имено, пејачката, како што откри на Инстаграм, успеала да заштеди околу 1.162 евра за шест месеци, а во тој период не консумирала дури 2.735 цигари.

Катарина  моментално е во центарот на вниманието на медиумите поради нејзината поврзаност со хрватскиот фудбалер Матео Павловиќ. Каја влезе во врска со успешниот спортист после разводот од Џуниор Џек.

 

Најчитани вести