Пејачката Јелена Карлеуша не може да издржи барем еден ден а да не биде топ тема по медиумите во регионот. Ако не е некоја караница или скандал тогаш е провокативна фотографија или видео.

Овој пат таа на својот Инстаграм профил објави ново видео кое предизвика лавина од коментари.

ЈК веќе долг период своето тело го доведе до совршенство, така што нема проблем да се соблекува и да ги покаже своите облини, на што особено уживаат нејзините машки фанови.

Во минијатурно бикини кое беше целосно, Карлеуша позираше пред нејзиниот луксузен дом. Прво убаво се изрекламира а потоа скокна во базенот.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

👅

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Најчитани вести