Младата српска пејачка Анастасија Ражнатовиќ вчерашниот топол ден го искористи за да се одмори во Нови Сад. Таа таму се дружеше и уживаше со пријателите, но не било каде, туку на глисер каде и се сончаше во костим за капење.

Откако конечно дојдоа вистинските летни денови, таа одлучи да се посвети на сончањето и потемнувањето на своето тело.

 

Најчитани вести