Професорката Гордана Силјановска Давкова, носител на листата во првата изборна единица на ВМРО-ДПМНЕ, на социјалната мрежа Фејсбук објави видео како танцува.

Под видеото таа напиша: „Треска во саботната вечер. Треба да се најде време и за себе!“.

 

Најчитани вести