Јелена Карлеуша (41) е вистински зависник од социјалните мрежи, буквално секојдневно објавува фотографии на кои е секси, понекогаш дури и пресекси. Но со најновата објава буквално ја шокираше јавноста. 

Пејачката објави фотка од базен, на која е потполно гола, а сите нејзини атрибути на мегдан.